"Динамо" у цьому матчі вдалося виграти завдяки єдиному голу, який було забито ще до того, як команди грали у рівних складах.

Читайте також: Арсенал-Київ – Динамо: відео голу та моментів матчу

Нагадаємо, спочатку з поля було вилучено воротаря Георгія Бущана за фол останньої надії, згодом захисника Артема Шабанова за небезпечний фол. Додивлявся матч з трибун і головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич.

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України виніс рішення щодо цих подій. Так, Хацкевича відсторонили на один матч, а Шабанова – на дві ігри. Варто відзначити, що Хацкевич вже відбув своє покарання – за матчем "Динамо" проти "Олімпіка" він дивився з трибун. Шабанову ж доведеться пропустити й матч проти "Ворскли" у Полтаві 20 жовтня.

Читайте також: Коли вигравати 0:2 – замало: урок для "Шахтаря" та "Динамо"

Також КДК ФФУ відсторонило президента "Динамо" Ігоря Суркіса та адміністратора клубу Віктора Кашпура на три матчі "за неналежну поведінку під час згаданого матчу".

Оштрафували й сам клуб на 250 тисяч гривень за неналежну поведінку вболівальників. При цьому "клуб також попереджений про можливе застосування нефінансових санкцій у випадку повторення подібних інцидентів". Хоча у вересні "Динамо" вже оштрафували на 200 тисяч гривень саме за поведінку вболівальників на матчі проти "Десни".