Поєдинок команди почали досить рівно, але під кінець двадцятихвилинки кременчужани всього за 2 хвилини і 10 секунд змогли відправити у ворота Владислава Гурка відразу три шайби, чим і визначили результат цієї зустрічі. Відзначитися гольовими балами змогли Данило Фурса, Олексій Зайцев і Богдан Поліщук.

Відповісти на пропущені шайби "динамівці" змогли тільки під кінець другого періоду, коли на два точні кидки від Олексія Красильникова і Всеволода Толстушки, Микита Олійник зміг розпечатати ворота Микити Гордюшина.

У третьому періоді "городяни" тільки затвердили своє лідерство і ще двічі розписалися у воротах супротивника - на цей раз відзначилися Іван Савченко та Тимур Гриценко, встановивши таким чином остаточний рахунок 1:7 на користь команди з Кременчука.

МХК "Динамо" – "Кременчук" 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)
Шайби: 0:1 Фурса (Зайцев), 12:00; 0:2 Зайцев (більш.), 13:28; 0:3 Поліщук (Красильников, Грицьких), 14:10; 0:4 Красильников (Кривошапкін, Грицьких), 29:47; 0:5 Толстушко (Грицьких – більш.), 37:29; 1:5 Олійник (Лісін), 38:23; 1:6 Савченко (Ворона, – менш.), 41:47; 1:7 Гриценко (Савченко), 12:03;