Київський гранд в Facebook повідомив, що має намір випалити траву на своєму домашньому полі, а також закликав зробити це на НСК "Олімпійський" і "Арені-Львів".

Дивіться також Суркіс хоче повернути у "Динамо" останнього успішного тренера – джерело

ФК "Динамо" Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, щоб вона краще росла в наступному сезоні. Ми слідуємо старою доброю традицією палити сухостій, покладаємо на цей процес великі надії і рекомендуємо зробити те ж на стадіонах "Олімпійський" і "Арена-Львів".

"Правда ж маячня? Ми теж так думаємо. Таким чином, ми хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в Україні сталося понад 12 000 пожеж в екосистемах", – йдеться в заяві "Динамо".

Клуб також додав версію "спаленого" газону на "Арені-Львів" і закликав українців повідомляти в поліцію про випадки підпалів і відмовитися від спалювання сухої трави, щоб уникнути катастрофи в майбутньому. Фотографії були оброблені в редакторі.

Ідею "Динамо" підтримала полтавська "Ворскла". "Ворскляни" закликали українців відмовитися від випалювання сухостою і повідомляти в поліцію про випадки підпалів.

Після цього і "Олександрія" теж вирішила "спалити траву" на стадіоні "Ніка", підтримавши цю ініціативу.

З початку року пожежі знищили в Україні понад 17 тисяч гектарів лісової місцевості. Верховна Рада прийняла законопроєкт, посиливши штрафи за багаття в лісах України.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24