Про це повідомляє журналіст Сергій Болотников на сторінці програми ТаТоТаке в Instagram.

Читайте також: Футболіст "Динамо" може перейти в "Шахтар", – ЗМІ

"Динамо" днями оголосить про звільнення Євгена Краснікова. Керівництво клубу незадоволене діяльністю віце-президента клубу, вважає його винним в трансферних невдачах,
– повідомив Болотников.

Зі слів ведучого, Красніков кілька місяців не отримує зарплату в "Динамо" і більше часу проводить в Харкові, ніж в Києві. При цьому конфлікт між Євгеном та керівництвом клубу назрівав давно.

Сам же Євген Красніков спростував інформацію про своє звільнення із структури київського клубу.

Читайте також: Два італійські топ-клуби цікавляться Циганковим, – скаут "Кальярі"

Ця інформація не відповідає дійсності – вперше про це чую. У київському "Динамо" в мене склалися довірливі відносини з президентом клубу і головним тренером. Нехай не все виходить, але за ці півроку видно плоди спільних зусиль. Будується молода, перспективна команда, і в цьому процесі кожному відведена своя роль,
– цитує Краснікова видання tribuna.

Нагадаємо, що Красніков відповідав за питання трансферної політики. Під його керівництвом в "Динамо" приїхали бразильці Че Че, Сідіклей, Вітор Буено. Жоден з цих футболістів не став основним в "Динамо".

Також у 2013 році рішенням CAS Красніков був відсторонений від футболу на п'ять років за організацію договірного матчу. Через два роки КДК ФФУ зняв дискваліфікацію.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24