Динамо – Астана 2:2
Голи: Циганков, 11, Гармаш, 45+2 – Анічич, 21, Муртазаєв, 90+5

Перед цим матчем "Динамо" знаходилося у кризі, і ніяк не могло перемогти в останніх трьох матчах УПЛ. У свою чергу "Астана", досить впевнено підходила до цього матчу очолюючи турнірну таблицю чемпіонату Казахстану.

Першими вдалося відкрити рахунок у матчі саме киянам, коли Віктор Циганков пробив з-за штрафного майданчику точно в кут воріт і не залишив шансів для голкіпера суперника.

Вже за 10 хвилин "Астана" могла зрівняти після помилки "Динамо". Гармаш віддав пас назад та вивів Томасова віч-на-віч з Бойком. Марін обіграв голкіпера, однак далеко відпустив м'яч і заробив кутовий, який казахи змогли реалізувати у забитий м'яч – Кабананга зробив класний навіс в штрафний майданчик, де вище за всіх вистрибнув Анічич, і головою розстріляв ворота Бойка.

Киянам вдалося піти на перерву у якості лідера, забивши на додаткових хвилинах. Вербіч подав на дальню штангу не дуже вдало, однак Еріч випустив м'яч з рук і Денис Гармаш був тут як тут, добивши у пусті ворота – 2:1.

У другому таймі активніше заграли гості, але їхні дії ніяк не могли вилитися у забитий гол. Динамівці ж могли закріпити свою перевагу третім голом: після прострілу м'яч опинився у штрафному майданчику "Астани", де Циганков зорієнтувався найшвидше і пробив у правий нижній кут воріт. Однак Еріч все врятував свою команду.

І вже під кінець зустрічі гості змогли вирвати нічию у матчі. На 90+5 хвилині Муртазаєв після подачі Енріке головою пробив у правий кут воріт повз Бойка. Прикрий гол для киян.

У підсумку, "Динамо" та "Астана" розділити по одному очку, що можна вважати невдалим результатом для київського клубу.