Перший матч розпочнеться о 19:00 за київським часом, а другий – о 22.00.

Варте уваги Міністр молоді та спорту України назвав дату старту нового сезону УПЛ

У клубі заявили, що усі футболісти отримають рівномірне навантаження. Відтак за ці дві гри можна буде побачити майже усіх футболістів, які є в розпорядженні клубу. Однак, скоріш за все, в одному з матчів буде грати команда, наближена до основи. Цілком ймовірно, що це буде другий матч між командами.

Очікувати від цього матчу запеклої боротьби не варто. Обидва тренери будуть перевіряти схеми, які перед тим відпрацьовували футболісти на тренуваннях. Не виключено, що можна буде побачити й нові ігрові схеми та розміщення гравців на полі, як це було в попередніх іграх (гра в три центральні захисники, зміщення Гармаша на лівий фланг тощо).

До цього Динамо мало "швейцарське турне", де зіграло з місцевими командами. Там були різні результати – від поразки Лозанні 0:2, до перемог над Сьоном (1:0) та Люцерном (2:1). А також нічиї з Івердоном (1:1) та Янг Бойз (0:0). Тож Ліон видається значно потужнішою командою, на фоні якої й можна перевірити готовність киян до старту в єврокубках.

Як і інші міжнародні товариські матчі Динамо, ці ігри матимуть благодійний характер. Усі виручені кошти від продажу квитків будуть спрямовані на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених війною росії проти України.