Ледь не довели до розгрому: Динамо у бойовому поєдинку обіграло Кривбас

18 травня 2024, 17:39

Поєдинок срібного та бронзового призерів чемпіонату України вже не мав турнірного значення. Проте жодна з команд не збиралася програвати у принциповому матчі.

Динамо – Кривбас 3:1

Голи: Ванат, 4 (пенальті), Шапаренко, 6, Дубінчак, 80 – Твердохліб, 19

Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб виставив на поєдинок 29-го туру напіврезервний склад. Натомість динамівці вийшли на поле рідного стадіону найсильнішими гравцями, пише 24 Канал.

Три голи за 20 хвилин

Початок матчу продемонстрував серйозні наміри суперників. Вже на першій хвилині гості повинні були відкривати рахунок. Захисники Динамо з великими труднощами ліквідували "пожежу" у штрафному майданчику.

Футбольне правило спрацювало через кілька хвилин. Стецьков сфолив на Ярмоленку та "привіз" пенальті у свої ворота. Одинадцятиметровий чітко виконав Ванат, записавши на свій рахунок 14-й гол у чемпіонаті.

Господарі дуже швидко подвоїли перевагу. Шапаренко скористався пасом Дячука та пробив у правий кут воріт Кривбасу.

Підопічні Вернидуба повернули інгригу на 19-й хвилині матчу. Зимовий новачок криворіжців Твердохліб головою замкнув навіс Бандейри. Це дебютний гол півзахисника за нову команду.

У другому таймі гра заспокоїлася. Кияни більше контролювали м'яч та частіше з'являлися поблизу воріт Кривбасу.

Фінальну крапку поставив Дубінчак. Лівий захисник Динамо опинився на ударній позиції після скидки Волошина. 3:1 – переконлива перемога команди Шовковського.

Відеоогляд матчу Динамо – Кривбас

У підсумку Динамо вдруге у чемпіонаті перемогло Кривбас. Столична команда набрала 66 очок у 29 матчах. Кривбас зазнав третьої поспіль поразки.