Десна – Чорноморець 2:0
Голи: Безбородько, 55, Фаворов, 64

У першому таймі "Чорноморець" провів краще гру і створив більше небезпечних моментів, але під кінець тайму Рижук отримав другу жовту і залишив "моряків" вдесятьох.

На початку другої половини гри "Десна" почала активно користуватися більшістю і одразу її реалізувала. Після навісу Дениса Фаворова з лівого флангу у Артема Фаворова удар не вийшов, але м'яч відскочив під удар Безбородьку, який з близької відстані завдав точного удару – 0:1.

Вже за декілька хвилин господарі поля подвоїли свою перевагу. На 64-й хвилині той же Денис Фаворов з лівого флангу навісив на дальню штангу, Волков в дотик скинув м'яч на лінію воротарського майданчика і Артем Фаворов розстріляв ворота.

Як у підсумку, "Десна" завдяки цій звитязі увійшла в топ-6 турнірної таблиці УПЛ. "Чорноморець" із серйозними проблемами залишається 11-им.