Перший їхній поєдинок відбувся 1 грудня 2018 року і завершився внічию. Ф'юрі тоді наніс більшу кількість ударів, був прицільнішим майже у кожному раунді. Уайлдер, у свою чергу, зосередився на силі своїх влучань та зумів двічі відправити Тайсона на канвас рингу.

Варте уваги: Деонтей Уайлдер – історія найжорстокішого боксера сучасності

З того часу кожен з боксерів встиг побувати ще у двох сутичках. Американець переміг співвітчизника Домініка Брізіла і кубинця Луїса Ортіса (нокаут у цьому поєдинку визнали найкращим у 2019 році). Британець спочатку здолав німця Тома Шварца, а потім розібрався з фіном Отто Валліном (в цьому бою Тайсон отримав жахливе розсічення). Та ці двобої носили лише проміжний характер для головних зірок вечора боксу 22 лютого. В них вони, в першу чергу, ставили собі за мету розкрутити саме цей. Це й не дивно. Їхній реванш є однією з найочікуваніших боксерських подій цього року. Навіть більше, він може стати одним з найбільших боїв у суперважкій вазі всіх часів.

Які зміни слід очікувати ?

Без сумніву, боксери багато разів проаналізували їхню першу зустріч. Разом зі своїми тренерами вони врахують помилки, що допустили у 2018 році.

До слова: Ф'юрі чи Уайлдер: на кого ставлять зірки боксу

В першу чергу повністю змінити свій стиль боксу обіцяє Тайсон. Він заявляє, що на цей раз планує не просто перебоксувати Деонтея, а обов'язково його нокаутує. Для цього навіть запросив до свого табору нового тренера Шугара Хіла, який на цьому краще спеціалізується.

Слід очікувати, що претендент стане менше часу проводити у канатів, буде більш різко контратакувати, потужніше вкладатися в удари. Якщо Ф'юрі дійсно хоче реалізувати свої слова щодо дострокового закінчення бою, то імовірним є його спроби продертися на ближню дистанцію. До речі, не дивлячись на свій гігантський зріст (206 сантиметрів), він часто застосовував інфайтинг у своїх минулих поєдинках. Наприклад, з Дереком Чісорою чи Франческо П'янетою.

Оце так: Уайлдер і Ф'юрі влаштували бійку перед боєм: відео

Деонтей також має над чим попрацювати. Йому слід активніше працювати правою, завдавати ударт в корпус, бути жорсткішим в дуелі джебів.

Прогноз

Уайлдер – Ф'юрі – це типовий бій панчера з боксером. І перший має більше шансів на нокаут, а другий на перемогу за очками. 22 лютого обидва боксери вийдуть в ринг з більшою вагою, ніж у грудні 2018-го. Це наштовхує на думку, що під кінець поєдинку у них, а особливо у Ф'юрі, може розвинутися втома. Навряд чи ми побачимо нокаут вже у стартових раундах. Більш імовірно, що бій закінчиться десь після екватору. Якщо Тайсон зможе впоратися зі своїм складним характером і відбоксувати як задумано, то отримає перемогу. Але в Уайлдера теж хороші шанси на нокаут.