Квитки на матч Україна – Сербія та Україна – Люксембург надійшли у продаж ще 1 квітня. Коштували вони від 50 гривень. І придбати їх можна було лише на сайті TicketsBox. Зважаючи на значний ажіотаж навколо матчу Україна — Сербія, на цей час квитки, що були у вільному продажу, уже закінчилися. Квитки на матч Україна – Люксембург ще досі є у продажі.

"Водночас у разі, якщо не всі квитки, які зараз входять до соціальної квоти й квоти футбольної громадськості, будуть вибрані, вони надійдуть у вільний продаж", – повідомили у Федерації футболу України.

Читайте також: Збірна України може втратити двох футболістів на топ-матчі через Чемпіонат світу

Нагадаємо, відповідно до практики УЄФА частина квитків включається до квоти футбольної громадськості. В Україні це представники обласних, районних і міських федерацій з усіх регіонів держави, колективних членів ФФУ. Крім того, певна кількість квитків розповсюджується в рамках соціальної програми ФФУ, яка надає можливість відвідати матчі збірної учасникам антитерористичної операції на Сході України, дітям героїв, які загинули, дітям-сиротам і дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах.