Після поразки Інтеру Шахтар втратив шанси пробитись бодай у Лігу Європи і тепер зосередиться на виступах в УПЛ і Кубку України.

Дивіться також Шахтар вслід за Динамо вилетів із єврокубків

За словами Худжамова на результат поєдинку з Інтером вплинула заміна Степаненка. Якщо у першому таймі у плані захисту все було більш-менш нормально, то у другому цього вже не було.

"Чому попри постійні заяви Де Дзербі про атакувальний футбол Шахтар спромігся лише на один небезпечний удар Додо наприкінці матчу? Суперник не дозволив. Це все-таки Інтер, чемпіон Італії. У донецькому клубі зібрані хороші футболісти, але УПЛ та Ліга чемпіонів – це зовсім різні рівні. Атакувального стилю мало", – почав він.

Рустам вважає, що у Де Дзербі зверхнє ставлення до України.

Мені здається, не варто очікувати від Де Дзербі результату вже у першому ж сезоні, адже тренер перейшов у зовсім інший чемпіонат. Ми бачимо, що у нього не завжди витримують нерви у матчах внутрішнього чемпіонату. Мені здається, що він доволі зверхньо ставиться до інших тренерів, і взагалі до нашої країни. Таке враження, що він приїхав і привіз нам футбол, уперше в житті ми його побачили. Йому потрібен час для адаптації. Нехай реалізовує те, що він говорить,
– сказав Худжамов.

Динамо та Шахтар залишились без єврокубків

  • "Гірники" після поразки втратили усі шанси на вихід бодай у Лігу Європи. Підопічні Роберто Де Дзербі за тур до завершення групового раунду Ліги чемпіонів посідає останнє місце у групі D. В активі донеччан лише одне очко.
  • За п'ять зустрічей український клуб не здобув жодної перемоги, в одному матчі розписав мирову та чотири поєдинки програв.
  • В останньому турі групового раунду Шахтар вдома прийме Шериф (7 грудня).