Відразу ж відзначимо, що 158-кілометровий шостий етап перегонів затьмарив жахливий інцидент, в якому серйозно постраждав головний конкурент італійця в генералі Маурісіо Солер із "Тім Мувістар".

З підозрами на перелом черепа колумбійця доставили до лікарні. Загалом усю дистанцію Кунего провів на чолі загальної групи, ігноруючи поодинокі відриви відчайдухів. Так тривало доки пелетон не дістався до фінішного підйому – гори найвищої категорії. Дванадцять велогонщиків разом із Кунего чкурнули вперед. А найспритнішим виявився Стевен Крюйсвік. За лічені кілометри до фінішу 24-річний голландець з "Рабобанк" добряче натиснув на педалі.

Такого темпу майбутнього переможця вже не було під силу втримати опонентам. Час Крюсвіка 4 години 13 хвилин та 3 секунди. Дев’ять секунд голландцю програв Леві Лейфеймер. Третім фініш перетнув Даміан Кунего, завдяки чому апенінець збільшив свою перевагу у генералі над найближчим переслідувачем Боуком Моллема до хвилини та 23 секунд. Дебютна перемога у кар'єрі Крюйвіка підняла його на третю сходинку в загальній класифікації. Найкращий з Українців Руслан Підгорний 27-й.