П'ята зустріч суперників зовсім не була подібна на попередні. З перших хвилин команди доклали усіх зусиль в атакуючих діях, забувши про оборону. І все ж на першу перерву “Хітс” пішли із мінімальною перевагою 31:30. Продовжили домінувати гості у другій 12-хвилинці, та на довго Джемса і компанії не вистачило.

Лідери “Маверікс’ - Новіцкі, Террі та Чендлер - в боргу не залишились і вже на другу половину матчу "Даллас" вийшов фаворитом. До слова, Дірк став найрезультативнішим гравцем, набравши 29 пунктів.

Просто жахливим видався третій відрізок поєдинку для “Хітс”. Відсутність Двейна Вейда, який пропустив практично усю чверть через пошкодження, повністю розв’язала руки “Маверікс”. Триочкові влучання господарів шокували "Маямі".

А у завершальній частині гри Леброн Джеймс, який до цього вже встиг оформити тріпл-дабл, фактично був блідою тінню самого себе. І все ж “Маямі” спробувало нав’язати боротьбу. Та ближче до кінцівки поєдинку дальні кидки Джейсона Кідда та Джейсона Террі вбили усю інтригу протистояння. 112:103. Серія переїздить у Флориду.