Дали "сміттєвий час": Лень вперше за два тижні зіграв матч в НБА

16 листопада 2022, 12:53

Центровий збірної України Олексій Лень зіграв свій четвертий матч в НБА в цьому сезоні. Цього разу – проти Брукліна.

Олексій Лень отримує мало ігрової практики в Сакраменто. Матч проти Брукліна став лише четвертим для українського центрового в цьому сезоні. При цьому він вийшов лише на останні п'ять хвилин гри, коли перевага його команди була понад 30 очок. Зазвичай в такі моменти на майданчик випускають резервістів, а цей ігровий час називають "сміттєвим".

Варте уваги Збірна України перемогла Ісландію у відборі на чемпіонат світу з баскетболу

Лень за відведений йому час набрав 4 очки (2 з 2 двоочкові кидки) та зібрав 1 підбирання в захисті. Гра закінчилася з рахунком 153:121.

Для Леня – це лише четвертий матч в цьому сезоні. Він пропустив перші три гри команди. Після цього тричі вийшов на майданчик, максимум – на три хвилини. І за ці три матчі набрав лише одне очко. Після цього наступні шість матчів він знову не виходив на майданчик. І от 15 листопада він отримав ігровий час.

Варто відзначити, що Лень проводить свій десятий сезон в НБА. П'ять сезонів він провів у Фініксі. Далі два сезони відіграв в Атланті, звідки посеред сезону його обміняли в Сакраменто. Потім був сезон, де він починав в Торонто, а закінчив у Вашингтоні. А вже після цього – знову Сакраменто, де він виступає і далі.