Чорноморець – Олександрія 3:2

Голи: Бойчук, 10, Путря, 18, Єрмаков, 44 – Шулянський, 45+1, Бєляєв, 52
Вилучення: Кампуш, 17 (Олександрія)

Перший недільний матч був щедрим на голи та інтригу. Вже у першому таймі уболівальники побачили аж чотири голи та вилучення у складі гостей, повідомляє 24 Канал.

Цікаво Назвав головний козир киян: Мілевський оцінив шанси Динамо на чемпіонство в УПЛ

Вже на 10-й хвилині Бойчук вивів господарів уперед 1:0. Богдан першим зіграв на добиванні після заблокованого голкіпером удару від Брагару.

Ще через 7 хвилин Олександрія ще більше ускладнила собі завдання. Червону картку перед собою побачив 27-річний португалець Кампуш, залишивши гостей у меншості. Легіонер Олександрії сфолив у власному штрафному майданчику на Штогріну.

Суддя після перегляду ВАР показав не лише вилучення, а й поставив пенальті у ворота гостей. 11-метровий реалізував Путря, подвоївши перевагу "моряків" до двох голів 2:0.

Наприкінці першого тайму команди обмінялись голами. На м'яч Єрмакова гості відповіли результативним ударом Шулянського.

На перерву Чорноморець пішов із комфортною перевагою у рахунку 3:1.

На старті другого тайму Бєляєв скоротив відставання олександрійців до мінімуму 3:2. Навіть у меншості команда Ротаня показувала бійцівський характер.

Якщо перша частина гри була дуже гольовою, то у другому таймі був забитий лише один м'яч.

Чорноморець переграв Олександрію в Одесі 3:2.

• Після цієї звитяги "моряки" набрали вже 29 балів та йде на 8-му місці у турнірній таблиці УПЛ.
  • Олександрія із 24 очками посідає 11-ту позицію.