Ігрова практика у пріоритеті

25-річний фланговий захисник, який із 2017 року виступає в Іспанії, повертається в Україну. Василь Кравець з першого дня осені 2022-го є гравцем Ворскли. Хоча наразі полтавський клуб офіційно не оголосив про трансфер футболіста.

До теми Ще одне повернення в УПЛ вихованця Карпат: Ворскла підписала Кравця

За даними Trasfermarkt, Кравець обійшовся ворсклянам у 500 тисяч євро та підписав 3-річний контракт – до кінця червня 2025 року. Натомість його колишня угода з іспанським Леганесом була розрахована до 30 червня 2023-го.

Як повідомив журналіст Михайло Співаковський, міг Кравець одягнути футболку Шахтаря. "Гірники" пропонували більше грошей за захисника, але Василь обрав варіант із клубом з Полтави. Футболіст впевнений, що у Ворсклі буде отримувати більше ігрової практики, аніж би мав у донецькій команді.

Кравець міг вдруге попрацювати під керівництвом Ігоря Йовічевіча, з яким перетинались у Карпатах, але Василь обрав інший варіант.

Нагадаємо, що Ворскла невдало стартувала у новому сезоні УПЛ. Підопічні Віктора Скрипника у трьох турах не здобули жодного балу.

Що відомо про кар'єру Василя Кравця

  • Вихованець львівських Карпат, який у 2017-му перейшов у головну команду "левів".
  • Був стабільним гравцем основи. Його гра привернула увагу з Іспанії, куди він перейшов у січні 2017-го. Кравець підписав контракт із Луго.
  • З того часу Василь встиг пограти за декілька іспанських клубів – Луго, Леганес та хіхонський Спортинг.
  • Також пограв в оренді за польський Лех.
  • У новому сезоні провів за Леганес 2 матчі.