"Яструби", повернувшись із “міста вітрів” із однією перемогою, сподівалися розвинути успіх на власному паркеті. Вже в першій чверті мрію розбивати почав інспектор Деррік - 17 очок. Перевазі "Буллз" не завадила навіть чергова бліда гра від Бузера.

Карлітос за 22 хвилини на паркеті набрав лише 6 очок. Після великої перерви, як не чекала публіка на народження інтриги - не дочекалася. Ближче, ніж на 20 пунктів до суперників "Атланта" жодного разу так і не підібралася. Підсумковий рахунок: 82:99. "Чикаго" вперше вийшло вперед у серії проти "Хоукс".

В іншому матчі "Даллас" упритул наблизився до фіналу конференції. "Маверікс" переграли чинних чемпіонів - "Лейкерс" - 98:92. Рахунок у серії тут уже 3:0 на користь техасців.