Відігравши кілька товариський турнірів, головний тренер збірної Євген Мурзін обрав 13 баскетболістів, які і боротимуться за путівку на Євро. Водночас традиційно для збірної України головною зброєю повинні стати центрові, яких у складі команди троє.

Основна наша сила на сьогоднішній день – це Кравцов, Фесенко і Пустовий. Я думаю, що основний напрям ми будемо будувати через них,
– розповів головний тренер збірної України Євген Мурзін.

Двоє зі згаданих центрових – Фесенко та Кравцов – мають досвід виступів у найсильнішій баскетбольній лізі світу НБА. Українці, що нині виступають за океаном, у цьому відборі команді не допоможуть. Утім, на них таки розраховують у майбутньому. Мова йде про Леня та Боломбоя.

Для виходу на Євробаскет, окрім Болгарії, доведеться позмагатися зі Словенією та Косово. З усіма українці зіграють по два матчі. Косоварів, до слова, прийматимемо у Литві, адже Україна не визнає їхньої незалежності. Увесь кваліфікаційний цикл займе менше трьох тижнів.

Останній і,ймовірно, ключовий матч синьо-жовті зіграють 17 вересня вдома проти Словенії. Путівки на Євробаскет отримають переможці квартетів, і чотири найкращі другі команди із семи відбірних груп.

Завтрашній матч проти Болгарії розпочнеться у київському палаці спорту о 19:00

Читайте також: У новому сезоні в баскетбольній Суперлізі за чемпіонство змагатимуться 10 клубів