Втім, завдання буде не з простих. "Київ-Баскет" зустрінеться з одеситами після матчу з "Хіміком", тоді як матч команди з Південної Пальміри з "Черкаськими Мавпами" був перенесений. Це було зроблено, щоб розвантажити графік чемпіонів України, адже вони паралельно виступають в єврокубках. До того ж, "Одеса" встигла посилитися Климом Артамоновим, який стартовий відрізок сезону провів в Черкасах.

Читайте також: Українські клуби втратили шанси на вихід у другий раунд Кубку Європи ФІБА

Будемо намагатися зіграти більш "широким" складом і зробити акцент на захист. Вважаю, що з "Одесою" ми минулого разу пропустили багато легких очок. Попереду ще багато роботи, тому що є помилки, як індивідуальні, так і колективні. У одеситів сильна команда, добре укомплектована, в тому числі і іноземцями, але багато гравців в команді все ж нові. Проводити паралелі з попереднім нашим матчем не варто, кожна гра зараз не схожа на попередню. Поки що йде період підготовки", – заявив головний тренер БК "Київ-Баскет" Євген Мурзін.

Втрата Артамонова позначиться і на "Черкаських Мавпах", які поки що лише намацують свою гру в Суперлізі Парі-Матч – на рахунку команди всього одна перемога в чемпіонаті та стільки ж в Europe Cup. Чинний чемпіон України поки що закинув менше всіх очок у внутрішній першості, правда і матчів у "Черкаських Мавп" було менше, ніж у інших команд.

"Думаю, з "Черкаськими Мавпами" буде цікавий і видовищний матч, з великою кількістю боротьби. Не виключаю, що все буде вирішуватися на останніх секундах, як це зараз часто буває в Суперлізі Парі-Матч. Зробимо ставку на командну гру", – розповів головний тренер БК "Хімік" Віталій Степановський.

Читайте також: Українець Кобець дебютував за баскетбольний клуб у США

Без всяких сумнівів, у всіх команд-суперниць в цих матчах не буде нестачі мотивації. Кожна з них налаштована на перемогу і готова боротися до фінальної сирени. Відтак вболівальники можуть сміливо розраховувати на захоплюючу боротьбу та відмінне видовище на обох майданчиках.