Вперше інформацію про те, що "Олександрії" заборонено заявляти нових футболістів повідомив ресурс "Динамоманія". Наразі "Олександрія" не коментувала інформацію.

Дивіться також: Ліга Європи назвала суперсейв воротаря "Олександрії" найкращим у 2019 році – відео

"Олександрійцям" начебто заборонили реєструвати зимових новачків. Склад клубу взимку поповнили Роман Вантух, Артем Гордієнко та Богдан Мишенко.

Наразі невідомо, коли точно новоспечені гравці "Олександрії" зможуть допомогти свої команді в офіційних матчах.

Водночас ресурси FootBoom та Sport Arena уточнюють, що український клуб покараний через борг перед колишнім гравцем хорватом Йосипом Баришичем.

Баришич буцімто подав позов у Спортивний арбітражний суд (CAS) з метою отримати понад 200 тисяч євро, які йому винна "Олександрія".

Трансферна заборона начебто буде знята з "Олександрії", якщо клуб погасить борг перед 33-річним хорватом. Наразі Баришич виступає за польську "Арку".

"Олександрія" підписала Баришича у 2012 році. Він відіграв за "Олександрію" 5 матчів. У тому ж році форвард перейшов у хорватський "Спліт", а потім в "Осієк".

За інформацією FootBoom, президент "Олександрії" Сергій Кузьменко готовий сплатити борг, щоб з команди зняли трансферну заборону.

Кузьменко начебто зажадав у попереднього власника клубу Миколи Лавренка покрити борги перед хорватським футболістом, але той не поспішає це робити.

Тому Кузьменко начебто запропонував сам погасити борг перед футболістом. Він хоче це зробити за рахунок майбутньої оплати оренди тренувальної бази, яка належить Лавренку.

Перший офіційний матч у 2020 році "Олександрія" зіграє 23 лютого проти "Колоса".