“Я готовий, як і завжди, і я не буду недооцінювати П’янету. Це шанс всього його життя, і він вже виграв свій найскладніший бій, перемігши рак. А на тему бою з Повєткіним я не збираюся говорити – це було б неповажно по відношенню до Франческо”, - заявив чемпіон світу за версіями IBF, WBA, WBO та IBO в надважкій вазі Володимир Кличко під час спілкування з журналістами.

Боксер пояснив, що зараз повністю сконцентрований лише на поєдинку з Франческо П'янетою, який відбудеться вже цієї суботи.

Нагадаємо, 4 травня у німецькому Мангеймі чемпіон світу в суперважкій вазі за версією IBF, WBA, WBO, IBO і журналу The Ring Magazine Володимир Кличко вийде на ринг проти італійця Франческо П'янети.

Відео з прес-конференції боксерів напередодні поєдинку можна переглянути за посиланням - Кличко і П'янета зустрілись перед боєм.

До речі, за словами менеджера Володимира Кличка Бернда Бенте, в команді українця знають, наскільки сильним може бути Франческо П'янета.

Більше новин про те, як боксери готуються до бою та що від нього очікують - у темі БІЙ КЛИЧКО-П'ЯНЕТА.

Раніше менеджер Володимира Кличка Бенрд Бенте заявив, що із пересторогою ставиться до перемоги російського промоутера Володимира Хрюнова у торгах на право проведення поєдинку Кличка-молодшого з Олександром Повєткіним.

Хрюнов, згадаємо, запропонував 23 мільйони євро. Це у понад три рази більше за пропозицію компанії Кличків - К2 Promotion.