Росіяни продовжують нещадно руйнувати українські міста великою кількістю ракет. Одним з найбільш постраждалих регіонів є Запоріжжя.

До теми Родину, яка опинилася під завалами через атаку на Запоріжжя, врятували: це показали на відео

Окупанти майже щодня б'ють по місту, яке мріють захопити для задоволення фюрера Путіна після указу про анексію українських регіонів. Після одного з обстрілів постраждав житловий будинок відомої спортсменки.

Українська волейболістка Тетяна Лазаренко повідомила, що російська ракета зруйнувала будівлю, де знаходилась її квартира. Дівчина поділилась світлинами на своїй сторінці в інстаграм.

Це виглядає як страшний сон. Звичайний спальний район, в якому навіть близько немає ніяких військових об’єктів, як і в багатьох будинках, які зруйновані. Але, як виявляється, у цьому будинку, за словами росЗМІ, жили бойовики. Серйозно? Це звучить як найдешевше виправдання тому, що зробили й роблять ці тварі. Я досі не вірю, що на цих фото мій будинок і двір, у якому я прожила 19 років. Найстрашніше, що це сталося вночі, коли люди просто спали у своїх ліжках. Бережіть своїх рідних та близьких,
– написала Лазаренко.

Що відомо про атаку на Запоріжжя

9 жовтня ракета поцілила у дев'ятиповерхівку. Відбулося руйнування житлової конструкції з першого по сьомий поверх. Під час розбирання руїн обвалилися й інші два поверхи.

Читайте також Обстріл Запоріжжя 11 жовтня за кількістю ракет перевищив усі попередні

Секретар міськради Запоріжжя Анатолій Куртєв повідомив, що кількість жертв зросла до 15. Відомо також про 74 поранених. Під завалами все ще можуть перебувати люди, на місці продовжується рятувальна операція.