Амбітні цілі від міністра спорту

Чиновник запевнив, що за 30 років в Україні не було надано належних умов для підготовки спортсменів до Олімпійських ігор. Водночас Гутцайт переконаний, що зараз вдається поступово виправляти цю ситуацію та нагадав про зведення біатлонного комплексу у Буковелі.

Читайте також Україну не встигнуть усунути від Олімпійських ігор-2022, – колишній міністр спорту

Ми працюємо над тим, аби за 10 років проводити в Україні зимові Олімпійські ігри. Ви ж розумієте, що для цього розбудовуватимуть зимову інфраструктуру. А якщо це буде зроблено, у нас в майбутньому буде більше претендентів на медалі на зимових іграх,
– заявив Гутцайт.

Він запевнив, що міністерство зробило все для того, аби українські спортсмени гідно виступили на Олімпійських іграх у Пекіні.

"Ми забезпечили всі тренувальні збори, закупили обладнання – тобто повністю все зробили для наших спортсменів. Кожна федерація нам повідомила, скільки їй потрібно коштів для підготовки, – ми стільки й виділили, – сказав чиновник.

Підготовка України до Олімпіади-2022

  • Раніше Гутцайт розповів, спортсмени та тренери у 2021 році отримали майже 200 мільйонів гривень на підготовку до Олімпійських ігор у Пекіні.
  • Він наголосив, що Міністерство молоді та спорту повністю забезпечило закупки спортивного обладнання й інвентарю та проведення відповідних зборів.