Члени Виконкому ФВУ вирішили завершити чемпіонат без визначення лауреатів і, відповідно, без вручення медалей.

За відповідне рішення проголосували 19 членів Виконкому, інформує сайт ФВУ.

Читайте також У гравця збірної України В'ячеслава Боброва діагностували коронавірус

Також прийнято рішення, що представники України в єврокубках будуть визначені на майбутньому спеціальному засіданні Виконкому ФВУ.

Президент національної федерації Михайло Мельник звернувся до команд-аутсайдерів. Він заявив, що наразі не йдеться про їхнє можливе пониження у класі.

За його словами, на наступному засіданні Виконкому ФВУ буде стояти питання про збільшення представництва у чоловічій та жіночій Суперлігах до 10 учасників.

До зупинки волейбольних чемпіонатів у чоловіків лідирували "Барком-Кажани", а в жінок – "Прометей".

Коронавірус в Україні: головне

  • Станом на 27 березня в Україні підтвердили 226 випадків зараження коронавірусом. П'ятеро людей (4 жінки та 1 чоловік) померли. Четверо осіб видужали.
  • 12 березня Україна ввела карантин, аби зупинити поширення коронавірусу. 25 березня уряд продовжив обмеження до 24 квітня.
  • В Україні закриті всі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе тощо. Працюють тільки аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки та страхові компанії.
  • З 18 березня повністю припинили міжміське пасажирське залізничне сполучення. Також закрили метро у Києві, Харкові та Дніпрі.
  • У межах карантину Україна закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня.
  • З 27 березня Україна зупиняє будь-який пасажирський рух через кордони України в обидва боки.


Які обмеження діють в Україні під час карантину / Інфографіка 24 каналу

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.