Про це повідомляє Міжнародна асоціація легкої атлетики (World Athletics) на своєму сайті.

Дізнайтеся більше: Одна з найсильніших легкоатлеток України отримала 19-місячну дискваліфікацію за допінг

Спочатку організація розглядала можливість перенесення змагань в іншу країну і подякувала містам, які погодилися замінити Нанкін. Проте, згодом асоціація прийняла рішення взагалі відмовилась від проведення турніру цього року, аби не змінювати терміни проведення інших змагань.

Ми вирішили не скасовувати чемпіонат. Тепер ми будемо працювати зі спортсменами, нашими партнерами і організаційним комітетом Нанкіна, щоб у 2021 році провести цей захід,
​– йдеться в заяві World Athletics.

В асоціації додали, що хочуть, аби господарем чемпіонату наступного року був Нанкін, адже китайці вклали у підготовку заходу великі сили.

Зауважимо, через спалах коронавірусу у Китаї до квітня скасовані всі спортивні заходи. Ще частину змагань перенесли в інші країни.

Основне про коронавірус:

  • Новий коронавірус з Китаю (2019-nCoV) активно поширюється світом. Станом на 29 січня ідентифіковані понад 6 тисяч людей, 132, на жаль, померли. Втім, є і хороші новини 63 особи вилікувалися.
  • Симптоми коронавірусу: лихоманка, головний біль, кашель, ускладнене дихання, слабкість.
  • У Китаї вже ввели карантин в місті Ухань, звідки почалося зараження.
  • В Україні не зафіксований жоден випадок захворювання. Проте МОЗ вживає усіх заходів безпеки, аби не допустити поширення коронавірусу у нашій країні. Зокрема, усіх пасажирів, що прибули з Китаю, перевіряють на наявність ознак захворювання.