Єдиний гол у зустрічі на 37-й хвилині забив Гейден Хекні. Михайло Мудрик спостерігав за результативною атакою Мідлсбро із лави запасних Челсі. Українець вийшов на поле лише на 63-й хвилині другого тайму, але не врятував лондонський клуб від ганебної поразки.

Цікаво Анчелотті допомогли визначитись: через кого Лунін може "гріти банку" у матчі Суперкубка Іспанії

Терпець керівництва Челсі може увірватись

Фінальний свисток зафіксував перемогу представника Чемпіоншипу 1:0. Команду Маурісіо Почеттіно врятував лише той факт, що у Челсі ще є матч-відповідь та ще й перед власними уболівальниками, які будуть гнати футболістів уперед.

Після ганебної поразки з'явилась інформація, що крісло під Почеттіно захиталось. Не лише фанати "синіх" обурені грою команди у поточному сезоні-2023/2024, яка не дуже змінилась після приходу колишнього тренера Тоттенхема, з яким він дуже успішно попрацював.

Аргентинський наставник Челсі починає втрачати довіру керівництва клубу, яке вже розглядає варіант із зміною тренера.

Доля Почеттіно у лондонському клубі залежатиме від результату другого півфіналу Кубка англійської ліги. У випадку вильоту з кубкового турніру на команду та Мудрика, ймовірно, чекатиме новий наставник.

• Відзначимо, що між двома зустрічами із Мідлсбро у Челсі запланована домашня гра 21-го туру АПЛ проти Фулхема, яка відбудеться 13 січня. У цьому поєдинку "синім" теж потрібно перемагати, аби покращити свою ситуацію у сезоні англійської першості.
  • Після 20-ти турів "аристократи" із 28 очками замикають топ-10. Челсі ніяк не може підвищитись у турнірній таблиці АПЛ.