Челсі зацікавлений у підписанні Душана Влаховіча. Арсеналу ж гравець потрібен, у якості заміни травмованому футболісту "канонірів".

Варте уваги Свіжий виклик: Атлетіко Мадрид офіційно підписав нападника Барселони

Ще однією трансферною ціллю "аристократів" став саме сербський нападник. Хоча навряд-чи інтерес лондонського клубу до Влаховіча можна оцінювати, як чергову крадіжку у Арсенала. Раніше просторами гуляв список кандидатів на підсилення Челсі, серед яких був також і сербський нападник.

А от Арсенал шукає заміну травмованому Габріелю Жезусу. Лондонський колектив бажає підписати футболіста, який повноцінно зможе замінити бразильця. "Каноніри" готові віддати за Влаховіча 80 мільйонів євро. Раніше ж повідомлялось, що Ювентус оцінює сербського футболіста у 110 мільйонів євро.

Програні дуелі Арсеналом

Арсенал уже двічі цієї зими не зміг перемогти Челсі у трансферних баталіях.

  • Спочатку Челсі вдалось до себе переманити Жоау Фелікса, якого "аристократи" орендували до кінця сезону за 11 мільйонів євро.
  • Згодом Челсі забрав і Михайла Мудрик, який от-от може дебютувати за новий клуб. Челсі заплатив Шахтарю за вінгера 70 мільйонів євро та 30 мільйонів євро бонусами. Арсенал був готовий віддати стільки ж за українця, але бонуси Челсі виглядали більш реалістичними.