Одна із найкрасивіших легкоатлеток планети українка Марина Бех-Романчук виклала світлину із красивим букетом троянд від коханого чоловіка. Квіти лише підкреслили красу дівчини.

Легкоатлетка поділилась фото у своєму Instagram. Відстань, яка розділяє дівчину та її чоловіка плавця Михайла Романчука, не додає перешкод у стосунках пари.

Варто побачити Найкрасивіша пара України: Бех-Романчук зачарувала неймовірним фото із чоловіком

Зараз Михайло знаходиться на тренувальному зборі, а легкоатлетка тренується у рідному Хмельницьку.

Додамо, що у 2018 році легкоатлетка вийшла заміж за Михайла Романчука.

Моя душа щаслива. Ти надихаєш мене, завдяки тобі хочеться літати,
– зворушливо підписала Марина.

Досягнення Бех-Романчук: головне

• Призерка світових та континентальних першостей, чемпіонка Універсіади, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, багаторазова чемпіонка України.
  • У 2019 році отримала звання "Найкращої спортсменки України у жовтні".
  • За підсумками змагань Світового туру в приміщенні-2020 стала першою у загальному заліку серед стрибунок у довжину.
  • Українка стала лише другою спортсменкою в історії легкої атлетики, які вдавалось здобути чотири перемоги поспіль із стрибком 6,90 метра і довше у приміщенні.