Палкін в програмі "Великий футбол" заявив, що УПЛ рано збільшувати кількість команд-учасників.

Читайте також Стала відома дата відновлення чемпіонату України з футболу

Проблеми будуть, це 100%. Сьогодні складно порахувати, наскільки важкі будуть ці проблеми, ніхто не знає, що буде завтра. Нам треба буде скорегувати свої позиції на наступний сезон. Хотіли переходити на 14 клубів. Вважаю, що в нинішній ситуації це повністю провальна ідея. Потрібно, щоб залишилося 12.

Дай бог, щоб ще 12 в нормальному вигляді збереглося. Треба переглянути ситуацію через форс-мажорні обставини. В основному постраждають клуби Першої ліги від цієї ситуації. Оскільки дохідна частина там фактично відсутня,
– заявив він.

Палкін не вірить, що навіть якщо уболівальників пустять на стадіони, вони почнуть туди ходити відразу ж.

"Фанати почнуть відвідувати стадіони в кращому випадку через рік. Навіть якщо оголосять, що ситуація нормалізувалася і проблема вирішена, люди просто боятимуться. Це буде фактор, який буде змушувати ще довгий час перебувати поза таких масових заходів", – підсумував гендиректор "Шахтаря".

  • Карантин в Україні ввели з 16 березня. Спочатку на три тижні – до 4 квітня. Однак згодом його продовжили до 24 квітня.
  • При цьому матчі Кубка України 11 березня відбулися з глядачами, а матч 12 березня між чернігівською "Десною" та полтавською "Ворсклою" провели без глядачів.
  • Як і 23-й тур УПЛ, який відбувся 14-15 березня.
  • 17 березня Виконком УАФ прийняв рішення зупинити усі футбольні матчі в Україні з 18 березня і до прийняття іншого рішення з даного питання.

Залишайтеся вдома та слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram