Не трапилось цього і у домашньому поєдинку проти "Черкаських мавп". Та от чергову звитягу підопічних Звездана Митровича легкою назвати важко. Гості, які кілька років не приїжджали до Києва, мали неабияке бажання підкорити столицю. І у стартових двох чвертях їм це чудово вдавалось.

Войдан Стояновскі з партнерами вдало діяли під кільцем "будівелів", що дозволило на велику перерву піти із пятиочковою перевагою 37-32. А сам македонський захисник став найкорисніший у складі черкашчан, набравши 18 пунктів. Оговтатись чинні чемпіони України зуміли лише у середини третьої чверті. Ключову роль у ці моменти відіграв Андрій Агафонов. Він і повів господарів до перемоги. Підтримати настрій гравця збірної України зумів Джек МакКлінтон, який записав до власного активу 18 очок.

Інтригуючими видались останні хвилини протистояння. Все ж рідні трибуни та сталеві нерви "Будівелів" дозволили киянам вдало атакувати і безпомилково відзахищатись 81-75 "Будівельник" та "Азовмаш" єдині команди у Суперлізі, які не втратили ще ані очка.