Інтерв'ю з американським спортивним коментатором оприлюднив Fight Hub TV.

Джим Лемплі висловив свої прогнози після запеклої суперечки українського боксера Василя Ломаченка та венесуельця Хорхе Лінареса. В ході конфлікту боксери обмінялись неприємними коментарями у соціальній мережі та погодились, що інцидент вирішуватимуть на рингу.

Читайте також: Це боєць з України, – легендарний Майк Тайсон назвав найкращого боксера

Американський коментатор не поділяє думку боксера Роя Джонса щодо переваги Лінареса, хоч і відзначає його спортивні навики.

Рой Джонс вважає, що Лінарес має всі навички, щоб перемогти Ломаченка. Але навіщо Василю підніматися в легку вагу? Він може домінувати в своїй ваговій категорії. Якщо Ломаченко підніметься в легку вагу, він повинен провести бій з Лінаресом. У Хорхе є швидкість рук, комбінація ударів, робота ніг – все, що може створити проблеми для Василя,
– зазначив Джим Лемплі.

Попри це американець переконаний, що Василь Ломаченко переможе будь-якого суперника, яким би титулованим він не був. Зокрема, й чемпіон світу за версією WBC Хорхе Лінареса.

"Лінарес програє бій, будь-який боєць програє Ломаченку. В їх поєдинку питання буде тільки в тому, наскільки довго венесуелець протримається. Василь не великий панчер, але він дуже точний і активний на рингу", – заявив Джим Лемплі.

Нагадаємо, що Хорхе Лінарес у хамливому тоні відповів на слова Василя Ломаченка. У дописі венесуелець посміявся з імені українця, зазначивши, що він справді "vaSilly" (silly – з англійської дурний), якщо прагне зійтись із ним на рингу. Натомість Ломаченко запевнив, що Хорхе після бою не зможе називати себе королем.