Уайт провалив тест на допінг напередодні бою з Оскаром Рівасом. 31-річний боксер переміг Ріваса 20-го липня у Лондоні. На допінгу Уайта спіймало UKAD (Британське антидопінгове агентство).

Читайте також: Журналісти підрахували гонорар Ломаченка за всю кар'єру

Рішення WBC забрати у боксера титул не є остаточним, адже "справа Уайта" в процесі, а результати проби Б поки що не оприлюднені.

У WBC також ініціюють своє розслідування інциденту: організації не дуже зрозуміло, чому бій Уайта з колумбійцем Оскаром Рівасом відбувся незважаючи на те, що інформацію про позитивний результат британця на допінг було оприлюднено за 3 дні до поєдинку.

У WBC готові вислухати позицію Уайта, але поки що припиняють його статус "тимчасового" чемпіона й обов'язкового претендента на повноцінний чемпіонський титул. Ним, до слова, володіє Деонтей Уайлдер.

Уайт раніше заявив, що розчарований тим, скільки бруду наговорили про нього. "Справою займаються адвокати, мені сказали не коментувати інцидент, адже триває слідство. Мені дали добро на бій з Рівасом. Я бився чесно і чесно переміг".

На цей момент промоутер британця Едді Хірн, і Британський боксерська рада (ВВВоС), яка санкціонувала бій, відмовляються коментувати ситуацію.

Уайт раніше вже попадався на допінгу. У 2012 році в його організмі було виявлено сліди метілгексанаміна. Він отримав відсторонення на два роки.