Легенда світового футболу Ромаріо завершив ігрову кар'єру у 2009 році. Наразі 58-річний чемпіон світу є президентом клубу Америка з Ріо-де-Жанейро.

Читайте також Зідан залишається без роботи: Баварія визначилась з головним кандидатом на посаду тренера

Ромаріо здійснить свою мрію

Саме зі своїм клубом ексфорвард збірної Бразилії вирішив підписати контракт гравця. 58-річний Ромаріо має намір зіграти разом зі своїм сином Ромаріньо. Легендарного футболіста вже заявили для участі в чемпіонаті.

Офіційно зареєстровано. Я готовий допомогти моїй дорогій Америці у кількох матчах, а також, звичайно, втілити в життя свою мрію та розділити поле із сином,
– сказав Ромаріо.

Ромаріо показав підписаний контракт з Америкою: відео

Зауважимо, що клуб Америка виступає у другому дивізіоні чемпіонату штату Ріо-де-Жанейро.

Що відомо про Ромаріо та його сина

  • Ромаріо мав тривалу та успішну кар'єру. В Європі він грав за команди ПСВ, Барселону та Валенсію.
  • У 1994 році у складі збірної Бразилії став чемпіоном світу. В тому ж році був визнаний найкращим гравцем світу за версією ФІФА.
  • У 2002 році тренер "селесао" Феліпе Сколарі викреслив Ромаріо із остаточної заявки на ЧС. У цей час форвард був найкращим бомбардиром чемпіонату Бразилії. Таке рішення тренера викликало стихійні демонстрації в країні.
  • Після завершення кар'єри Ромаріо був федеральним сенатором Бразилії від штату Ріо-де-Жанейро.
  • Його син Ромариньо не може похизуватися такими здобутками у футболі. Він зіграв лише два матчі в бразильській Серії А за Васко да Гама.
  • Переважно син Ромаріо грав за маловідомі бразильські клуби. У березні 2024 року 30-річний Ромаріньо підписав контракт з Америкою.