Арнд Пайффер фінішував третім (+18,2). Він випередив Фелікса Ляйтнера (+22,1), який єдиний з усіх біатлоністів відстрілявся на чисто.

До слова: Норвегія виграла Кубок націй з біатлону, збірна України завершила сезон у топ-10

З українців бігли лише Дмитро Підручний та Артем Прима. Та їх стрільба та лижний час не вразили. Підручний зробив чотири промахи ((1+1+0+2) та показав 30-ий час (+2:52.2). завдяки цьому він потрапить у мас-старт у неділю, 24 березня. Це буде остання гонка на етапах Кубка світу з біатлону у сезоні 2018-2019..

Натомість Артем Прима з сімома промахами ((1+3+2+1) відстав на +5:38.6. Його час лише 49-ий у цій гонці.

У неділю, 24 березня, відбудуться ще дві гонки – чоловічий та жіночий мас-старти. У чоловіків Україну представлятиме лише Дмитро Підручний. Натомість українки не зуміли собі забезпечити участь у змаганнях. Найкращою з українок стала Віта Семеренко.

Як це було: Кузьміна впевнено виграла гонку-переслідування, найкраща з українок Віта Семеренко – лише 30-та