Боттас вдало стартував і вже на початку гонки випередив Хемілтона, який напередодні завоював поул-позишн. За ними боротьбу вели пілот Ferrari Себастьян Феттель та представник Red Bull Макс Ферстаппен.

Ще на початку перегонів був змушений відправитися на піт-стоп Даніель Ріккардо з Renault. Він вилетів з траси та пошкодив переднє антикрило. На 28 коли австралієць закінчить гонку.

Протягом гонки Боттас лише збільшував перевагу над суперниками. Тож найбільша боротьба велася між трійкою Хемілтон – Феттель – Ферстаппен. Останній зумів обійти ще одного представника Ferrari Шарля Леклера, коли той помилився в одному з поворотів.

Після піт-стопу, який Ферстаппен зробив на 26 колі (до цього він два кола лідирував після заїзду на піт-стоп інших пілотів), голландець почав активно атакувати Феттеля. І таки зумів обійти його, вийшовши на третю позицію.

У підсумку Ферстаппен третім і фінішував. І навіть боровся за друге місце з Хемілтоном. Але помилка в одному з поворотів завадила цьому.

У підсумку Mercedes оформили дубль. Боттас показавши найшвидше коло, виграв гран-прі Австралії. Хемілтон відстав від нього на 20.886. На третьому місці – Ферстаппен (22.520). Обидва пілоти Ferrari опинилися одразу за межами подіуму – Феттель (57.109) та Леклер (58.230). Ще одним пілотом, хто фінішував в одне коло з переможцем, став Кевін Магнуссен з Haas (1'27.156).