У четвер розпочалися заїзди. Кваліфікацію гонщик проїхав Р21. Такий результат дав стартові позиції Р7 та Р8 для пʼяти відбіркових Хітів. В п’ятницю змагання у Хітах були складними і мали труднощі над якими Олександр і команда постійно працювала. Загальний результат після заїздів отримали Р19.

Цікаво FAVBET та збірна України з хокею: перші досягнення партнерства

У суботу відбулася боротьба у Супер Хіті і Фіналі. У Супер Хіті А пілот стартував з Р10, а фінішувати вдалося Р4. У Фіналі Олександр стартував з Р14. З восьмого кола боровся у трійці лідерів, однак надалі опинився 5-м. На останньому колі, перед фінішем, Бондарев обігнав одразу двох конкурентів та перетнув лінію третім. Пілот, що фінішував другим, отримав штраф за порушення правил проти Олександра, тому українець став 2-м.

Змагання у серії перегонів Champions of the future для Олександра є важливою підготовкою до чемпіонату Європи, адже саме на треках цих гонок та на новій гумі буде відбуватися найважливіший заїзд сезону. Перший етап FIA Karting European Championship відбудеться вже наприкінці цього місяця з 21 по 24 березня.

Відео церемонії нагородження

Партнером Олександра Бондарева виступає благодійний фонд Favbet Foundation, що займається становленням молодого покоління, підтримуючи ініціативи в сфері освіти, здоров’я і спортивного розвитку.

Бондарев підійнявся на подіум на першому етапі Champions of the Future / Фото FAVBET