11 пар атлетів змагалися за першість. Згідно з умовами чемпіонату, у парі один атлет належав до категорії 95 кілограмів, другий – 110 кілограмів.

Першим випробуванням для богатирів була естафета з трьох вправ: спочатку трубу з перетинкою вагою у 120 кілограмів один з учасників команди проносить 20 метрів, після чого напарник несе гирю "качечка" на 150 кілограмів ті ж 20 метрів, і в кінці – кантування велетенської шини п'ять разів. Команда зі Львова показала у звитязі найкращий час.

Друга вправа – закладання чотирьох важезних мішків по 100 кілограмів кожен протягом однієї хвилини на спеціальну платформу. Цього разу львів'ян дещо випередила команда WHIRL з Києва.

На екваторі парного чемпіонату атлети парами піднімали колоду на повністю випрямлені руки. І цю вправу виграли знову львівські богатирі, загостривши конкуренцію на верхівці турнірної таблиці.

Четверта вправа – пробіжка на 20 метрів із валізами вагою у 120 кілограмів в кожній руці. Кияни реабілітувалися і були першими у цьому змаганні.

П'ята справа повинна була вирішити долю змагань.

Яке випробування підготували організатори богатирям на фініші турніру та яка пара у підсумку стала найкращою – дивіться у програмі.