Міжнародна Entertainment компанія FAVBET, філіали якої розташовані як в Києві, так і в Загребі, висловила підтримку команді та українцям. Кожен українець мав змогу відвідати матч безкоштовно.

Додатково FAVBET виділила 120 місць на центральній трибуні для наших земляків. Весь прибуток від квитків – призначений для київського клубу, який перерахує кошти українським біженцям.

Для всіх вболівальників, які прийшли підтримати команду у цей непростий час, компанія підготувала футболки та прапори з українською символікою та лозунгом "Stop the War".

Після закінчення матчу команда "Динамо Київ" сфотографувалась з переселенцями та висловила їм підтримку. Всі виручені кошти будуть відправлені на рахунок Міністерства соціальної політики для вирішення гуманітарних проблем через воєнну агресію Росії проти України.

Кияни провели вже п'ять благодійних матчів в рамках турне за мир. Перші два виграли з однаковим рахунком 3:1 (проти Легії та Галатасарая). Потім розписали нульову нічию із Клужем. У четвертому спарингу обіграли дортмундську Боруссію 3:2. Гра в Загребі завершилась в нічию з рахунком 2:2.