Чемпіон у важкій вазі за версією WBO Олександр Усик візьме участь у World Boxing Super Series – так званій "боксерській Лізі чемпіонів". Першим суперником українця у рамках цих змагань став німець Марко Хук.

Бій Усик – Хук відбудеться 9 вересня на арені Max-Schmeling-Halle у Берліні.

6 вересня під час дуелі поглядів боксер Марко Хук хотів спровокувати на конфлікт Олександра Усика, штовхнувши та обізвавши українця.

Читайте також: Відомий тренер спрогнозував, коли "Усик винесе Хука"

Як зазначає прес-служба Всесвітньої боксерської супер серії (WBSS), під час прес-конференції український чемпіон заявив, що під час поєдинку "поховає" свого суперника Марко Хука.

Я вибрав Хука тому, що якщо сам хочеш бути сильним, треба працювати з сильними і перемагати сильних. Щоб стати великим чемпіоном, потрібно вірити в себе. Поведінка Хука? Я поховаю Хука в суботу!
– заявив боксер.

За словами Усика, Хук – один з кращих боксерів. А турнір для українскього чемпіона значно більше важить, ніж просто перемога.

"Я вибрав цей турнір, тому що це шлях до досягнення мрії про об'єднання всіх поясів і його кубок названий ім'ям Мохаммеда Алі. Я народився з цим великим чемпіоном в один день - це знак. І я захоплююся Алі, тому що він найбільший зразок для наслідування в боксі. Я буду дякувати Богові, якщо виграю трофей з його ім'ям", – зізнався Олександр Усик.