Нагадаємо, після перемоги на Конором МакГрегором, Хабіб Нурмагомедов кинув виклик Флойду Майвезеру. При цьому батько Хабіба хотів, щоб його сина до цього поєдинку готував Анатолій Ломаченко.

Читайте також: Сутичка після бою Хабіба та МакГрегора: комісія винесла рішення щодо грошей та дискваліфікації

Варто зазначити, що обидва бійця поки не зазнали поразок під час виступів на професійному рівні. Майвезер має 50 перемог у боксі, Хабіб – 27 перемог в MMA.

Однак з можливістю проведення бою саме за правилами боксу не цілком згідний президент UFC Дана Вайт. Його слова приводить портал boxingscene.com.

Флойд, якщо ти хочеш битися з Хабібом, то немає проблем, приходь в UFC і бийся в клітці. Прийми бій у нас, оскільки ми більше не боремося на рингу. Ми зробили це вже один раз. Досить. З цим покінчено. Ти хочеш битися? Так змагайся у справжньому поєдинку,
– заявив Дана Вайт.

Бій, про який говорить Дана Вайт – це боксерський поєдинок за участі Флоайда Майвезера та Конорпа МакГрегора. Тоді у десятому раунді переміг саме боксер. За це поєдинок Майвезер отримав 100 мільйонів доларів гонорару, а МакГрегор – 30 мільйонів. І це без врахування відсотку від продажі трансляції бою, білетів, реклами та спонсорських грошей.за неофіційними даними, загалом Майвезер заробив за цей бій 400 мільйонів доларів, у той час як дохід МакГрегора склав близько 100 мільйонів доларів.

Читайте також: Ломаченко різко розкритикував можливий бій Хабіба та Мейвезера

Зважаючи на те, що бій відбувався за правилами боксу, UFC не отримала жодних грошей за цей поєдинок. Відтак така заява Дани Вайт може бути пов’язана з тим, що він хоче отримати частину доходу від можливого бою Хабіба та Майвезера.