Незалежне агентство VADA виявило в організмі Міллера заборонений препарат ендуробол. Позитивну допінг-пробу американський претендент здав 20 березня, повідомляє BoxingScene.

Читайте також: Не вірю у травму: українець Гвоздик підозрює попереднього суперника в брехні

Таким чином, Джареллу Міллеру було відмовлено в ліцензії після провального допінг-тесту.

NYSAC відхилила запит Міллера про видачу йому боксерської ліцензіі. Причина відмови – порушення спортсменом антидопінгових правил, використання заборонених препаратів. Станом на сьогодні більше сказати нам нічого,
– йдеться у повідомленні.

Промоутер Ентоні Джошуа Едді Хірн заявив про початок пошуку іншого опонента для свого підопічного.

А які ще у мене варіанти? Так, шукаємо. Повторюся, розглянемо всі варіанти. Але, ясна річ, є список імен, які нас, тобто мене і моїх бізнес-партнерів, а саме онлайн-стріммінг DAZN, Madison Square Garden і телеканал Sky Sports, цікавлять більше за інших. І наше завдання – зробити все, щоб одного з них переконати виступити 1 червня проти Джошуа. За останні 24 години я провів попередні переговори з 16 суперваговиками, 10 з них недоступні.
Шоу триває,
– заявив Хірн.

Цікаво, що у Ентоні Джошуа вдруге за останні півтора року змінитися суперник перед обов'язковим захистом титулу. Восени 2017-го британець повинен був в Кардіффі битися з Кубратом Пулєвим, але болгарин отримав травму і вибув з поєдинку. В результаті Джошуа провів бій з Карлосом Такамою, якого пройшов технічним нокаутом в 10 раунді.

До слова, бій Джошуа – Міллер повинен був відбутися 1 червня в Нью-Йорку на Madison Square Garden.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram