Раніше суперники по разу виграли один в одного з рахунком 4:2. Доля протистояння вирішувалась в третьому поєдинку в Білій Церкві.

Дивіться також Замість рукостискань українські хокеїсти оригінально подякували один одному – відео

Господарі програли перший період 0:1. Далі вони відігралися і тривалий час вели в рахунку, але гості перевели гру в овертайм – 4:4.

В овертаймі усе вирішила шайба Романа Благого, який приніс перемогу "Білому Барсу" 5:4. В основний час шайби у складі "Білого Барсу" закидали: Морозов, Грицюк, Благой, Лєсніков. У гостей відзначилися Микульчик, Воробйов, Жигалов, Шаманський.

• У півфіналі "Білий Барс" гратиме проти "Кременчука".
  • В повторному чвертьфінальному матчі "Дніпро" (Херсон) перемогло на власному майданчику "Динамо" (Харків) 12:0. "Дніпро" виграло серію 2:0 і вийшло у півфінал. У півфіналі "Дніпро" гратиме проти "Донбасу".