Перемогу в драматичній гонці здобула збірна Норвегії, для якої це вже четверта звитяга у сезоні. Другу сходину посіла Франція. Третє місце на подіумі у Швейцарії.

Це цікаво: Чемпіонат світу з біатлону-2020: чи побореться збірна України за нагороди

Хід боротьби за нагороди

На першому етапі біатлоністки трималися у досить тісній групі, адже відсутність вітру сприяла стрільбі. Серед лідерів була Італія, США та Франція.

У збірній України на першому етапі бігла Віта Семеренко. На двох вогневих рубежах Віта використала один запасний патрон і трималася у топ-10.

Розподіл сил дещо змінився після "стійки" на другому етапі. Француженка Анаїс Бескон використала два запасні патрони й пішла першою на дистанцію.

Клер Іган із США програвала Бескон 10 секунд, а українка Джима – 13.

Джима отримала естафету 10-ю з відставанням від Італії у 33 секунди. На "лежці" Джима вдало відпрацювала, тому піднялася на 8-у сходинку.

Ще на 5 сходинок Джима піднялася після "стійки", адже чисто відпрацювала на стрільбі. До передачі естафети Джима скоротила відставання від Франції всього до 10 секунд.

Читайте також: Невдачі збірної України з біатлону: глава ФБУ анонсував зміни в жіночій команді

Валентина Семеренко на двох вогневих рубежах використала три додаткові патрони, але зберегла позицію у топ-3.

Українку випередили француженка Селія Емоньє та норвежка Тіріл Екгофф. Натомість Семеренко обійшла Доротею Вірер з Італії.

Після першої стрільби на останньому етапі лідерство захопила норвежка Марте Рейселанн-Ольсбу. Далі бігла француженкою Жустін Бреза, швейцарка Лена Хекі та українка Олена Підгрушна.

На останній стрільбі Рейселанн-Ольсбу використала один додатковий патрон і виграла гонку. Другою прибігла француженка Бреза.

Третє місце вирвала для Швейцарії Лена Хекі.

Українка Олена Підгрушна використала аж три додаткові патрони, тому не втрутилася у боротьбу за подіум. Україна фінішувала в естафеті 6-ю.