Боротьба за перемогу

Екгофф ідеально відпрацювала на двох вогневих рубежах та продемонструвала відмінну швидкість. 7,5 кілометрів Тіріл подолала за 18 хвилин і 55 секунд.

Другу сходинку посіла шведка Ханна Еберг. Вона теж закрила всі мішені, але програла Екгофф на дистанції 30 секунд.

Третє місце в італійки Доротеї Вірер. Лідерка загального заліку чисто відпрацювала на двох вогневих рубежах, але програла Екгофф та Еберг у швидкості.

Як виступили українки

Українські біатлоністки не змогли поборотися за високі місця. Найкраще спринт провела Юлія Джма, яка до другої стрільби претендувала на потрапляння у топ-10.

На жаль, Джима не закрила одну мішень і штрафне коло відкинуло її на 29-у позицію.

Один промах на стійці завадив потрапити у топ-20 Віті Семеренко, яка фінішувала 34-ю.

Серйозні проблеми зі стрільбою були в Олени Підгрушної та Валентини Семеренко – обидві пробігли по 3 кола штрафу. Підгрушна фінішувала 40-ю, а Валентина – 58-ю.

Останньою з українок у спринті стартувала Дар'я Блашко, яка повернулася до збірної після Кубка IBU. Блашко не закрила одну мішень і посіла 67-е місце.