Зупинившись разом із колегами по збірній у п'ятницю за крок до медалі у змішаній естафеті, Семенов продемонстрував ідеальну стрільбу, закривши усі 10 з 10 мішеней і показав одну з кращих швидкостей на лижні. Завдяки цьому українцю вдалось фінішувати на 3му місці, пропустивши вперед лише двох біатлонних королів.

"Золото" — у француза Мартена Фуркада, для якого ця перемога стала вже 8-ою на чемпіонатах світу.

Друге місце — у старожила біатлону, 42-охрічного норвежця Оле-Ейнара Бьорндалена, який програв Фуркаду 26,9 секунди, та випередив Семенова на мізерні 0,7 секунди.

До слова, вже завтра, у неділю, відбудеться гонка переслідування, у якій спортсмени стартуватимуть згідно із результатами сьогоднішнього спринту, тож у Семенова будуть прекрасні шанси поборотись за ще одну медаль.