53. Юлія Джма
57. Олена Підгрушна

До теми Бьо виграв спринт у Контіолахті, українець Підручний – 19-й

Боротьба за медалі

Німецька біатлоністка Деніз Геррманн виграла другий поспіль спринт у сезоні. Після перемоги в Нове-Мєсто німкені не було рівних і в Контіолахті.

Геррманн допустила тільки один промах і компенсувала 150 штрафних метрів неймовірною швидкістю. Деніз найшвидше подолала дистанцію та здобула золото.

Окрім того, що Геррманн виграла гонку, вона також здобула малий Кришталевий глобус у заліку спринтерських гонок.

Друге місце на подіумі посіла ще одна німкеня – Франциска Пройсс. Вона, як і Геррманн, допустила один промах, але продемонструвала нижчу швидкість. Пройсс програла землячці 20 секунд.

Третю сходинку посіла представниця Норвегії Тіріль Екхофф. Вона допустила 2 промахи й програла Геррманн 32 секунди.

Невдача українок

Українські біатлоністки, на жаль, не змогли поборотися за високі місця. Це особливо прикро у контексті боротьби в Кубку націй з Росією за 5-у сходинку. Українки програють боротьбу і навряд чи зможуть потрапити у топ-5.

Найкращий час у спринті з українок продемонструвала Валентина Семеренко. До останньої стрільби українка претендувала потрапити у топ-10. Однак промах та додаткові 150 метрів опустили Валентину на 14-у позицію.

Віта Семеренко з двома промахами фінішувала 30-ю. Анастасія Меркушина теж не закрила дві мішені й продемонструвала 32-й час.

У гонку переслідування попри невдалий результат пробилися Юлія Джима та Олена Підгрушна. Джима фінішувала 53-ю, а Підгрушна – 57-ю.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.