Біатлон: Фійон-Майє виграв драматичний мас-старт у Поклюці, українці провалили гонку

26 січня 2020, 13:56

У Поклюці відбувся чоловічий мас-старт у рамках 6-го етапу Кубка світу. Несподівано впевнену перемогу здобув француз Кантен Фійон-Майє.

Боротьба за нагороди

На першому вогневому рубежі аж 18 біатлоністів відстрілялися чисто. Таким чином, перевага лідера над 20-м біатлоністом складала близько 10 секунд.

Дещо розподіл сил змінився після другої "лежки". Французи Фуркад і Фійон-Майє та норвежці Дале й Крістіансен відпрацювали чисто та пішли у невеликий відрив.

Ще більше розподіл сил змінився після першої "стійки". Йоганнес Бьо та Крістіансен відпрацювали чисто й захопили лідерство у гонці. Фуркад відкотився на 5-е місце й програвав норвежцям 20 секунд.

Але інтрига закрутилася після останньої стрільби. Бьо та Крістіансен синхронно пішли на коло штрафу й лідерство захопив Фійон-Майє. Фуркад після виходу зі стадіону програвав земляку 7 секунд.

Переваги у 17 секунд вистачило Фійону-Майє, щоб впевнено виграти мас-старт.

Несподівано другу сходинку здобув німець Бенедикт Долль. Бронзу у Мартена Фуркада вирвав Йоганнес Бьо. Француз фінішував тільки 5-м.

Варте уваги: Збірну України дискваліфікували на Кубку світу через Підгрушну: коментар біатлоністки

Як виступили українці

У мас-старті Україну представляли тільки Дмитро Підручний та Артем Прима. На жаль, українці не поборолися за нагороди.

Дмитро Підручний через помилки на вогневих рубежах пробіг 3 штрафні кола та фінішував 28-м.

Не кращу стрільбу продемонстрував Артем Прима – чотири промахи. Прима фінішував 29-м.