Серед перших, які розпочали роботу ще минулого року – секції з футболу та баскетболу у Центрі фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", що знаходиться у Деснянському районі столиці.

Варте уваги Безкоштовні секції боксу та боротьби у SpartaBox за підтримки Favbet Foundation: як потрапити

Зараз заняття в Центрі відвідують більш як 40 дітей. Футбольній майстерності юних українців тут навчає Андрій Музиченко – старший тренер ФК "Вигурівщина" та досвідчений педагог.

"Ініціатива Favbet Foundation дає дітлахам можливість всебічного розвитку. Діти мають змогу не тільки вчитися грати в улюблену гру та зростати фізично, а ще й розвиватися як особистості, працювати та взаємодіяти в команді для досягнення спільних цілей. "Сильніші разом" – чудовий проєкт, що інвестує в майбутнє наших дітей", – розповідає Андрій.

Баскетболом вихованці Центру займаються під керівництвом Тетяни Шаблінської – професійної тренерки з баскетболу, майстра спорту, та багаторазової чемпіонки України, що в минулому представляла нашу країну на змаганнях в складі національної збірної.

"Безкоштовні секції від Favbet Foundation – це унікальний проєкт, який залучає дітей до фізичної активності та популяризації здорового способу життя. В цей непростий для країни час він дає можливість психологічного перезавантаження та фізичного відновлення", – каже Тетяна.

"Сильніші разом" – частина великого проєкту Favbet Foundation під назвою "Клуб супергероїв", що розкриває суперздібності українських дітей. Окрім спортивного, в Клубі є й два освітні напрями: "IT Kids" та "Сила у знаннях". Перший присвячений навчанню дітей базовим навичкам програмування, а другий – забезпеченням школярів всім необхідним обладнанням для навчання та творчості.

Слідкуйте за анонсами нових проєктів та наборів у спортивні секції на сторінках фонду у соціальних мережах Facebook та Instagram.