Красивим образом та новим заняттям під час карантину поділилась спортсменка у своєму Instagram. Легкоатлетка нещодавно отримала новий інвентар від спортивного бренду Nike та вже спробувала його у тренувальному процесі.

Варто побачити Красуня Бех-Романчук похизувалась пікантним фото у купальнику

Марина Бех-Романчук вже розпочала свої тренування на стадіоні, але окрім улюблених активностей спортсменка не забуває і про інші види спорту. Цього разу легкоатлетка вирішила зіграти у баскетбол.

Нарешті, у нас справжня літня погода. Класний час для ігор,
– підписала легкоатлетка.

Ну що ж, бачимо Марина активно готується до нових змагань та сезону, залишається лише їх розпочати.

Досягнення Марини Бех-Романчук

• Призерка світових та континентальних першостей, чемпіонка Універсіади, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, багаторазова чемпіонка України.
  • У 2019 році отримала звання "Найкращої спортсменки України у жовтні".
  • За підсумками змагань Світового туру в приміщенні-2020 стала першою у загальному заліку серед стрибунок у довжину.
  • Українка стала лише другою спортсменкою в історії легкої атлетики, які вдавалось здобути чотири перемоги поспіль із стрибком 6,90 метра і довше у приміщенні.