Доля зустрічі вирішилася на останніх секундах.

Ще за хвилину до фінальної сирени рахунок був рівним. Лідер господарів Холтон вийшов на лінію штрафних і впорався з хвилюванням. Саме цей кидок у підсумку став вирішальним. Гості не змогли зрівняти рахунок – 81:80.

Капітан команди "Черкаських мавп" Олександр Кольченко висловив щирі слова вдячності кожному, хто був з ними протягом усього сезону.

Хтось любив, хтось критикував, але не дивлячись на труднощі, обставини і зайнятість був завжди з нами і заряджав нас енергією і змушував боротися в найважчих моментах. Дякую, що ви були з нами від початку і до кінця. Нехай цей сезон буде самим непростим з тих, що клубу ще належить провести! Бажаю всім нам бути здоровими і любити баскетбол. Щиро Ваш, кеп,
– написав він у соцмережі.

"Черкаські Мавпи" вилетіли з чвертьфіналу Суперліги: відео найцікавіших моментів

"Запоріжжя" прорвалося до півфіналу Суперліги, де зіграє з "Київ Баскетом", який у вирішальному поєдинку обіграв "Миколаїв".